VR68000002204JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about VR68000002204JAC00 Vishay |BC Comp
    VR68000002204JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR68000002204JAC00 is described as RES 2.2M OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM