VR68000001803JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about VR68000001803JAC00 Vishay |BC Comp
    VR68000001803JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR68000001803JAC00 is described as RES 180K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE