VR37000002705JR500 Vishay |BC Comp
  • More about VR37000002705JR500 Vishay |BC Comp
    VR37000002705JR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR37000002705JR500 is described as RES 27M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT