VR25000004704JA100 Vishay |BC Comp
  • More about VR25000004704JA100 Vishay |BC Comp
    VR25000004704JA100 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR25000004704JA100 is described as RES 4.7M OHM 5% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"