VR25000004703JA500 Vishay |BC Comp
  • More about VR25000004703JA500 Vishay |BC Comp
    VR25000004703JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR25000004703JA500 is described as RES 470K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM