VR25000001804JA100 Vishay |BC Comp
  • More about VR25000001804JA100 Vishay |BC Comp
    VR25000001804JA100 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR25000001804JA100 is described as RES 1.8M OHM 5% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK