VR25000001004JR500 Vishay |BC Comp
  • More about VR25000001004JR500 Vishay |BC Comp
    VR25000001004JR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. VR25000001004JR500 is described as RES 1M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK