SFR25H0001501FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR25H0001501FR500 Vishay |BC Comp
    SFR25H0001501FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR25H0001501FR500 is described as RES 1.5K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE