SFR25H0001003FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR25H0001003FR500 Vishay |BC Comp
    SFR25H0001003FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR25H0001003FR500 is described as RES 100K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"