SFR2500009310FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500009310FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500009310FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500009310FR500 is described as RES 931 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"