SFR2500006812FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500006812FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500006812FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500006812FR500 is described as RES 68.1K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM