SFR2500006803JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500006803JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500006803JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500006803JA500 is described as RES 680K OHM 5% 0.4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM