SFR2500006490FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500006490FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500006490FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500006490FR500 is described as RES 649 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.