SFR2500005492FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500005492FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500005492FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500005492FR500 is described as RES 54.9K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH