SFR2500005491FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500005491FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500005491FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500005491FR500 is described as RES 5.49K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK