SFR2500004709FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500004709FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500004709FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500004709FR500 is described as RES 47 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"