SFR2500004329FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500004329FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500004329FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500004329FR500 is described as RES 43.2 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM