SFR2500003902JR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003902JR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003902JR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003902JR500 is described as RES 39K OHM 0.4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"