SFR2500003901JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003901JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003901JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003901JA500 is described as RES 3.9K OHM 5% 0.4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK