SFR2500003659FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003659FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003659FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003659FR500 is described as RES 36.5 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK