SFR2500003304JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003304JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003304JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003304JA500 is described as RES 3.3M OHM 5% 0.4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F