SFR2500003303JR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003303JR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003303JR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003303JR500 is described as RES 330K OHM 0.4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM