SFR2500003092FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003092FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003092FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003092FR500 is described as RES 30.9K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM