SFR2500003091FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500003091FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500003091FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500003091FR500 is described as RES 3.09K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM