SFR2500002009FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500002009FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500002009FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500002009FR500 is described as RES 20 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK