SFR2500001504JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001504JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001504JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001504JA500 is described as RES 1.5M OHM 0.4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH