SFR2500001054FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001054FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001054FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001054FR500 is described as RES 1.05M OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP