SFR2500001029FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001029FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001029FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001029FR500 is described as RES 10.2 OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F