SFR2500001009JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001009JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001009JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001009JA500 is described as RES 10 OHM 0.4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS