SFR2500001004JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001004JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001004JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001004JA500 is described as RES 1M OHM 0.4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"