SFR2500001001JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001001JA500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001001JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001001JA500 is described as RES 1K OHM 0.4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE