SFR2500001001FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR2500001001FR500 Vishay |BC Comp
    SFR2500001001FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR2500001001FR500 is described as RES 1K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM