SFR16S0009761FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0009761FR500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0009761FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0009761FR500 is described as RES 9.76K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"