SFR16S0008060FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0008060FR500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0008060FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0008060FR500 is described as RES 806 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM