SFR16S0004700JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0004700JA500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0004700JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0004700JA500 is described as RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK