SFR16S0002702JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0002702JA500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0002702JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0002702JA500 is described as RES 27K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM