SFR16S0002490FA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0002490FA500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0002490FA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0002490FA500 is described as RES 249 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH