SFR16S0002432FA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0002432FA500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0002432FA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0002432FA500 is described as RES 24.3K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"