SFR16S0002210FR500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0002210FR500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0002210FR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0002210FR500 is described as RES 221 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK