SFR16S0001800JA500 Vishay |BC Comp
  • More about SFR16S0001800JA500 Vishay |BC Comp
    SFR16S0001800JA500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. SFR16S0001800JA500 is described as RES 180 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE