PTCEL17R600MBE Vishay |BC Comp
  • Part Number: PTCEL17R600MBE
  • Manufacturer Name: Vishay |BC Comp
  • Description: ICL 60 OHM 40A 17MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about PTCEL17R600MBE Vishay |BC Comp
    PTCEL17R600MBE Vishay |BC Comp
    PTCEL17R600MBE is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the ICL category. PTCEL17R600MBE is described as ICL 60 OHM 40A 17MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay |BC Comp
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT