PR03000207502JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about PR03000207502JAC00 Vishay |BC Comp
    PR03000207502JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. PR03000207502JAC00 is described as RES 75K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM