PR03000204700JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about PR03000204700JAC00 Vishay |BC Comp
    PR03000204700JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. PR03000204700JAC00 is described as RES 470 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH