PR03000201502JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about PR03000201502JAC00 Vishay |BC Comp
    PR03000201502JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. PR03000201502JAC00 is described as RES 15K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM