PR03000201009JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about PR03000201009JAC00 Vishay |BC Comp
    PR03000201009JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. PR03000201009JAC00 is described as RES 10 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE