PR02000209102JR500 Vishay |BC Comp
  • More about PR02000209102JR500 Vishay |BC Comp
    PR02000209102JR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. PR02000209102JR500 is described as RES 91K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE