MRS25000C3831FRP00 Vishay |BC Comp
  • More about MRS25000C3831FRP00 Vishay |BC Comp
    MRS25000C3831FRP00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MRS25000C3831FRP00 is described as RES 3.83K OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM