MRS25000C2210FRP00 Vishay |BC Comp
  • More about MRS25000C2210FRP00 Vishay |BC Comp
    MRS25000C2210FRP00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MRS25000C2210FRP00 is described as RES 221 OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.