MRS25000C2052FRP00 Vishay |BC Comp
  • More about MRS25000C2052FRP00 Vishay |BC Comp
    MRS25000C2052FRP00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MRS25000C2052FRP00 is described as RES 20.5K OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK