MRS25000C2050FRP00 Vishay |BC Comp
  • More about MRS25000C2050FRP00 Vishay |BC Comp
    MRS25000C2050FRP00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MRS25000C2050FRP00 is described as RES 205 OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V